Co mówią nasi Klienci?

🌟 Witaj na stronie z referencjami, gdzie referencje klientów Automotive Quality Solutions mówią same za siebie! 🌟

Cieszymy się, że jesteś tutaj! To miejsce to nie tylko przestrzeń edukacyjna, ale także centrum, w którym historia każdego szkolenia połączona jest z doświadczeniem naszych fantastycznych Klientów.

🗣️ Słowa Naszych Klientów to Nasza Największa Wizytówka!

Dlaczego warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z referencjami? Bo to one stanowią prawdziwą esencję tego, co robimy. To opowieści o sukcesach, wyzwaniach i odkryciach, które nasi Klienci przeżywają, uczestnicząc w naszych szkoleniach.

Poniżej znajdziesz głosy tych, którzy już podjęli wybór edukacji z nami. Zachęcamy do lektury — to najlepszy sposób, aby przekonać się, dlaczego warto być częścią tej niezwykłej podróży edukacyjnej!

Image module
List Referencyjny
Testimonial by Adient Seating
Adient Seating
Joanna Zielińska - Human Resources Manager
Wszystkie założenia podczas trwania szkolenia zostały omówione i zrealizowane merytorycznie na bardzo wysokim poziomie co przełożył się na podniesienie świadomości, wiedzy i umiejętności szkolących się pracowników z zakresu CSR.
Podczas szkolenie firma AQS wykazała się rzetelnością, starannością. Mamy zamiar kontynuować z nią współpracę w ramach działań szkoleniowych.
Polecamy firmę AQS do współpracy w ramach realizacji potrzeb szkoleniowych jako solidnego partnera.
List Referencyjny
Testimonial by ZF
ZF
Beata Markes - Dyrektor Personalny
Rekomendujemy Pana Dariusza Kowalczyka jako trenera szkoleń dotyczących Specyficznych Wymagań Grupy FIAT. Podczas prowadzenia zajęć trener wykazał się ogromną wiedzą dotyczącą prezentowanego zagadnienia oraz doświadczeniem w omawianych kwestiach. Zakres tematyczny szkolenia był dostosowany do potrzeb uczestników, a także zgodny z obowiązującymi standardami. Sposób prowadzenia zajęć angażował uczestników do aktywnego udziału w szkoleniu.
List Referencyjny
Testimonial by BSC Automotive Interface Solutions
BSC Automotive Interface Solutions
Marcin Laskus - Dyrektor Produkcji i Jakości
Firma Automotive Quality Solutions była organizatorem szkolenia „Metodologia 8D – Problem Solving”.
Z przyjemnością informuję, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje pracowników. W programie szkolenia zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby.
Polecamy firmę Automotive Quality Solutions jako wiarogodnego dostawcę usług szkoleniowych, a od strony merytorycznej Pana Dariusza Kowalczyka jako kompetentnego i doświadczonego szkoleniowca-praktyka.
List Referencyjny
Testimonial by Ulter-Sport
Ulter-Sport
Marcin Lesiński - Dyrektor Operacyjny
Tematem szkolenia było ugruntowanie i poszerzenie wiedzy kadry kierowniczej związanej z użyciem narzędzi 5WHY+2H, Ishikawa, problem solving dla prawidłowego zrozumienia przyczyn źródłowych występujących problemów procesowych i jakościowych.
Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób, skupiając się na tematyce i metodologii. Wieloletnie doświadczenie trenera poparte było dużą ilością praktycznych przykładów wspomagających.
Prezentacja tematu, profesjonalizm, sposób prowadzenia szkolenia na wysokim poziomie. Rekomendujemy firmę AQS w zakresie szkoleń celowych.
List Referencyjny
Testimonial by Proseat
Proseat
Katarzyna Mazur - HR Business Partner
Warsztaty APQP i PPAP spełniły w pełni nasze oczekiwania. Zostały przeprowadzone w bardzo ciekawy i nowoczesny sposób. Prowadzący główny nacisk położyli na przedstawienie praktycznego wykorzystania APQP i PPAP, zaangażował do wspólnej pracy wszystkich członków różnych działów tworząc tym samym możliwości do pokazania wykorzystania wszystkich aspektów. Trener rzetelnie przygotował się do przeprowadzenia warsztatów. Poza tym posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.W czasie trwania projektu oraz po jego zakończeniu, prowadzący jest cały czas w kontakcie z uczestnikami warsztatu.
List Referencyjny
Testimonial by Magnetto Automotive
Magnetto Automotive
Renata Tokarz - Dyrektor Personelu i Organizacji
Automotive Quality Solutions zapewniło wysoki poziom merytoryczny przeprowadzonych szkoleń: "FCA CSR - zarządzanie specyficznymi wymaganiami klienta wg. IATF" i "FCA - portale klienta" oraz profesjonalne przygotowanie trenera.
Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników.
Rekomendujemy firmę AQS jako profesjonalnego partnera dla firm i instytucji w dziedzinie podnoszenia jakości zasobów kadrowych.
List Referencyjny
Testimonial by Hutchinson Body Sealing Systems
Hutchinson Body Sealing Systems
Dawid Krent - HR Specialist
Firma Automotive Quality Solutions przeprowadziła szkolenie: "FCA PPAP audyt procesu: warsztaty oraz interpretacja wymagań". Szkolenie od strony merytorycznej i komunikacyjnej zostało przeprowadzone wzorowo. Uczestnicy są bardzo zadowoleni z jakości szkolenia i wyrazili wyraźny wzrost gotowości na przyszłe audyty. Pierwszy audyt klienta realizowany już po szkoleniu potwierdził tę gotowość - firma została oceniona bardzo dobrze.
Z przyjemnością rekomenduję współpracę z firmą Automotive Quality Solutions
List Referencyjny
Testimonial by Brembo
Brembo
Agnieszka Rybacka - Kierownik ds. personalnych
Firma Automotive Quality Solutions przeprowadziła dla zakładów Brembo Częstochowa oraz Dąbrowa Górnicza 4 sesje szkoleniowe dot. "Kaizen problem solving w odniesieniu do WCM".
We wszystkich sesjach uczestniczyło 50 osób z różnych obszarów, które miały możliwość zapoznania się nie tylko z teorią, ale także praktycznymi zagadnieniami dot. między innymi analizy błędów ludzkich składającego się z The Way To Teach People (TWTTP) oraz Human Error Root Cause Analysis (HERCA). AQS jest profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych.
List Referencyjny
Testimonial by Spółdzielnia Pokój
Spółdzielnia Pokój
Sebastian Jarecki - Kierownik Zakładu
Nasi pracownicy mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach "FCA portale klienta" oraz "FCA Audyt Procesu". Uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili umiejętności trenera oraz poziom prowadzonych szkoleń. Firma AQS udziela nam także wsparcia w postaci konsultacji udzielając pomocy i porad uczestnikom szkoleń.
Potwierdzam niniejszym wysoką jakość przeprowadzonych szkoleń oraz ciekawych i nowoczesnych materiałów szkoleniowych.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę AQS jako rzetelnego, odpowiedzialnego i kompetentnego partnera w zakresie realizacji szkoleń.
List Referencyjny
Testimonial by Cornaglia Poland sp. z o. o.
Cornaglia Poland sp. z o. o.
Przemysław Pławecki - Kierownik Jakości
Firma Automotive Quality Solutions przeprowadziła szkolenia z zakresu: "Metodologia - 8D" oraz "FMEA wraz z częścią warsztatową". Szkolenia zostały profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone przez wysokiej klasy specjalistów, którzy w profesjonalny sposób przekazywali wiedzę i dzielili się doświadczeniem. Polecamy firmę Automotive Quality Solutions wszystkim, dla których ważny jest rozwój i podwyższanie kwalifikacji swoich pracowników.
List Referencyjny
Testimonial by Stelweld sp. z o. o.
Stelweld sp. z o. o.
Magdalena Stalmach - Specjalista ds. Personalnych
Program szkolenia i ćwiczeń został indywidualnie zaprojektowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Prowadzący w niezwykle oryginalny i ciekawy sposób zachęcał uczestników do czynnego udziału. Szkolenie oprócz teorii obejmowało zajęcia praktyczne, co spowodowało, że pracownicy z wielkim zaangażowaniem brali udział w zajęciach. Możemy w pełni zarekomendować szkolenie online APQP-PPAP firmy Automotive Quality Solutions.
List Referencyjny
Testimonial by SPlast sp. z o. o.
SPlast sp. z o. o.
Diana Deptuch-Gromek - Inżynier Jakości Dostawców
Nasze założenia podczas trwania szkolenia "Stellantis-FCA - Wymagania specyficzne klienta w odniesieniu do IATF" zostały omówione i zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Zwiększyło to świadomość, wiedzę i umiejętności pracowników. Szkolenie oprócz teorii obejmowało również zajęcia praktyczne, co znacznie utrwaliło zdobytą wiedzę. Z przyjemnością rekomenduję współpracę z firmą Automotive Quality Solutions.
List Referencyjny
Testimonial by Nemak sp. z o. o.
Nemak sp. z o. o.
Damian Jakubiec - Dyrektor Jakości
Firma Automotive Quality Solutions przeprowadziła szkolenia naszych pracowników w temacie "Zarządzania zwrotami gwarancyjnymi w branży automotive" oraz "Skuteczne wdrożenie standardu TISAX dla firm z sektora Automotive". Szkolenie było przeprowadzone na wysokim poziomie i spełniło nasze oczekiwania. Uczestnicy szkoleń bardzo dobrze ocenili wartość merytoryczną szkoleń oraz przygotowanie trenerów. Jak widać nasza współpraca z firmą Automotive Quality Solutions cały czas się rozwija i mamy nadzieję na kolejne projekty.
List Referencyjny
Testimonial by ZF Zakład Elektroniki - Częstochowa
ZF Zakład Elektroniki - Częstochowa
Artur Kluba - Dyrektor HR
Niniejszym rekomendujemy Automotive Quality Solutions jako firmę profesjonalną i skuteczną w podnoszeniu kompetencji pracowników. Usługi szkoleniowe zostały wykonane przy zachowaniu najwyższego profesjonalizmu. Przekazywane treści cechowały się wysoką jakością, a szkolona grupa pozytywnie oceniła trenera. Uczestnicy zdobyli wiedzę, która z pewnością zostanie przez nich wykorzystana w codziennej pracy. Podsumowując dotychczasową współpracę polecamy usługi świadczone przez Automotive Quality Solutions.
List Referencyjny
Testimonial by Fabryka Plastików Gliwice
Fabryka Plastików Gliwice
Marzena Woś - Dział Kadr
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Automotive Quality Solutions. Wykładowca wyróżnił się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazał się otwartością i gotowością do wyjaśnień problemów i wątpliwości. Omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyja wymianie doświadczeń. Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników szoklenia.
List Referencyjny
Testimonial by BOS Innovation and Technology Center Katowice
BOS Innovation and Technology Center Katowice
Mateusz Ustrzycki - Site Manager
Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług oferowanych przez firmę Automotive Quality Solutions. Współpraca w zakresie szkolenia zawodowego z zagadnień branży automotive obejmowała zarządzanie specyficznymi wymaganiami klienta w odniesieniu do IATF. Na wizytówkę firmy składają się wysokie kwalifikacje, kompetencje dobry stopień organizacji oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podstawie naszej współpracy możemy polecić Automotive Quality Solutions jako solidną i sprawdzoną firmę oferującą wysoką jakość usług szkoleniowych.
List Referencyjny
Testimonial by Hutchinson Żywiec
Hutchinson Żywiec
Paweł Kowalczyk - Plant Quality Manager
Wszystkie szkolenia były profesjonalne i zrealizowane na najwyższym poziomie. Prowadzący wykazali się znaczącą wiedzą merytoryczną oraz bogatym doświadczeniem praktycznym, co pozwoliło na klarowne i zrozumiałe przekazanie istotnych treści związanych z omawianym zagadnieniem. Uczestnicy każdego z tych szkoleń otrzymali nie tylko cenne informacje, ale również konkretne wskazówki, które pozwolą im skutecznie wdrożyć zdobytą wiedzę w praktyce.
List Referencyjny
Testimonial by Rabugino Sp. z o. o. Grodzisk Mazowiecki
Rabugino Sp. z o. o. Grodzisk Mazowiecki
Felice De Santis - Quality Assurance Manager
Trainings were professionally prepared and conducted by high-level specialists who professionally transferred shared knowledge and experience. All the teams involved in the various courses were interdisciplinary teams composed of people from the various departments. The participants are very satisfied with the quality of the training and involvement in the workshops on our concrete cases including GEMBA field check and on other cases brought as examples.
We recommend Automotive Quality Solutions as a provider of training services with a view tocompetence development and employee qualification.
List Referencyjny
Huf logo
Huf Polska - Tychy
Grzegorz Piotrowski - Dyrektor Zakupów Projektowych
Zakres merytoryczny szkolenia spełnił oczekiwania uczestników a prezentowany materiał był jasno i zrozumiale zaprezentowany zespołowi. Trener posługiwał się podczas szkolenia bardzo dużą ilością praktycznych przykładów ze swojego dotychczasowego doświadczenia. Stanowiło to dobry przyczynek do dyskusji i wymiany doświadczeń, przy jednoczesnym zachowaniu ram czasowych szkolenia.
Polecam firmę Automotive Quality Solutions jako rzetelnego partnera szkoleniowego i consultingowego.
List Referencyjny
Testimonial by Ejot Ciasna
Ejot Ciasna
Aneta Pietruszka - Referent ds. kadr
Szkolenie TISAX zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Treści były przekazane w bardzo jasny sposób. Ogromnym plusem były praktyczne przykłady podawane przez prowadzącego oraz możliwość zadawania pytań i dyskusji. Polecamy.
Informacja z LinkedIn
Testimonial by Vicim Poland
Vicim Poland
Paweł Bartkiewicz - Quality Manager
Miło uczestniczyć w szkoleniu, które nie kończy się przed czasem i nie ma 10 przerw na kawę. Bardzo pozytywne doświadczenie. Mnóstwo wiedzy przekazanej z tym potrzebnym pierwiastkiem pasji - opinia na temat szkolenia TISAX
Testimonial by Prima Sole Components SPA - Sosnowiec
Prima Sole Components SPA - Sosnowiec
Klaudia Dereń - Quality Development Leader
Ciekawe i merytoryczne szkolenia, 10/10 polecam wszystkim!
Testimonial by Garrett - Advancing Motion - Záborské Słowacja
Garrett - Advancing Motion - Záborské Słowacja
Tomáš Rybnický - Customer Quality Engineer
I am pleased to provide my highest recommendation for Dariusz in his capacity as a training leader. Throughout his tenure spearheading training initiatives within our organization, Dariusz during training session demonstrated an exceptional aptitude for guiding and enlightening our team.
Testimonial by PSCPS - Sosnowiec
PSCPS - Sosnowiec
Aleksander Dzieża - Supplier Quality Engineer
Szkolenia są zawsze bardzo profesjonalne - wypełnione wiedzą i poparte doświadczeniem - informacje podane w przystępny sposób - polecam.
Testimonial by Plastic Omnium - Gliwice
Plastic Omnium - Gliwice
Piotr Szczurek - Program Manager
Polecam szkolenia z tym trenerem. Świetne poprowadzone szkolenie z wymagań Stellantis. Łatwość wchodzenia w interakcje i gotowość do otwartej dyskusji to niewątpliwe zalety tego trenera i jednocześnie przepis na nieszablonowe treningi. Do tego dołożony profesjonalizm i duże doświadczenie w tematyce jakościowej sprawia, że podczas szkolenia dużo było przykładów z życia wziętych, co również zwiększa wartość takiego spotkania.
Testimonial by DN Automotive Corporation - Częstochowa
DN Automotive Corporation - Częstochowa
Marlena Jagieła - HR Specialist
W 2023 r. firma AQS organizowała dla naszych pracowników szkolenie poświęcone normie TISAX. Komunikatywność, profesjonalizm i chęć udzielenia pomocy na każdym etapie szkolenia, to cechy, którymi wyróżniał się Pan Dariusz Kolwalczyk. Uczestnicy docenili też możliwość zadania pytania trenerowi po szkoleniu. Rekomenduję firmę reprezentowaną przez Pana Dariusza każdemu, kto szuka szkoleń dedykowanych branży automotive.
Testimonial by SL Poland - Żory
SL Poland - Żory
Andrzej Piwko - Plant Quality Manager
W 2022 i 2023 nasze zespoły z kliku obszarów i procesów uczestniczyły w serii szkoleń przygotowanych i prowadzonych przez Automotive Quality Solutions.
Ja sam miałem możliwość i przyjemność brać udział w części tych szkoleń i uważam, że były przygotowane bardzo dokładnie, z wykorzystaniem dobrych i bardzo merytorycznie zaprezentowanych materiałów. Super atutem prowadzonych szkoleń jest wielokrotne przytaczanie w nich PRAKTYCZNYCH „CASE’ów” z doświadczenia zawodowego Pana Dariusza. Polecam !
Testimonial by Groupe Plastivaloire - Gliwice
Groupe Plastivaloire - Gliwice
Marcin Banaś - Project Quality Specialist
Trener z bogatym doświadczeniem, którym chętnie się dzieli i umie przekazywać wiedzę!
Testimonial by Thyssenkrupp Presta - Eschen Lichtenstein
Thyssenkrupp Presta - Eschen Lichtenstein
Claudius Henkel - Projektleitung Qualitäts - und Prozessverbesserung Operations Quality
Good trainer with al lot of insider knowledge.
Testimonial by Wallstabe & Schneider GmbH & Co. KG - Niederwinkling Niemcy
Wallstabe & Schneider GmbH & Co. KG - Niederwinkling Niemcy
Thomas Laubhan - Integrierte Managementsysteme (Zentrales QM)
The trainings I attended were really good. Also support after the training with questions is very recommendable. Keep it up.
Testimonial by Adient Poland - Bieruń
Adient Poland - Bieruń
Wojciech Sukiennik - Production Manager
Wysoka jakość programu szkoleniowego była niezaprzeczalna od samego początku. Prowadzący szkolenie, z ogromnym doświadczeniem w danej dziedzinie, stworzył przyjazną i inspirującą atmosferę. Jego zaangażowanie, profesjonalizm i umiejętność przekazywania wiedzy były nieocenione. Z łatwością przekazywał skomplikowane zagadnienia w sposób przystępny, co pozwoliło nam łatwo zrozumieć i przyswoić nową wiedzę.
Testimonial by SL Poland - Żory
SL Poland - Żory
Dawid Swadźba - Lider Inżynierów Procesu
Od samego początku naszej współpracy, firma zaprezentowała profesjonalne podejście i zaangażowanie. Zespół szkoleniowy okazał się bardzo kompetentny, posiadając wiedzę specjalistyczną na najwyższym poziomie. Byli w stanie zrozumieć nasze wymagania i dostosować program szkolenia, aby sprostać naszym indywidualnym potrzebom. Zdecydowanie podkreślam zaangażowanie i elastyczność, jakie wykazali w całym procesie.
Testimonial by Hutchinson - Żywiec
Hutchinson - Żywiec
Patrycja Bak - Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
Bardzo profesjonalne szkolenia.
Dobra organizacja pracy, szybkie odpowiedzi na maile i telefony.
Współpraca przebiegała bardzo owocnie i sprawnie ! 👏
Informacja z LinkedIn
Testimonial by Webasto Holandia
Webasto Holandia
Pieter Gootjes - International Warranty Engineer
Started the week with success. Enjoyed from a good training in Brno given by Dariusz Kowalczyk and received my certificate: Automotive Warranty Management.

🌐 Dlaczego My?

✅ Doświadczenie 5+ Lat: Jesteśmy tu od dłuższego czasu, a nasza historia w branży szkoleń to opowieść o ciągłym doskonaleniu i inspirujących spotkaniach z pasjonatami z różnych dziedzin.

✅ Indywidualne Podejście: Każdy Klient to dla nas unikalne wyzwanie. Dlatego nasze szkolenia są dostosowywane do Twoich potrzeb, gwarantując maksymalną wartość edukacyjną.

✅ Wspólnota Sukcesu: Nasze szkolenia to nie tylko zdobycie wiedzy, to także dołączenie do społeczności, w której każdy sukces jednego z naszych Klientów jest sukcesem naszym wszystkich.