Skuteczne wdrażanie standardu TISAX oraz normy ISO 27001

Bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu zawodowym wiemy, że budowa i wdrożenie standardu TISAX lub normy ISO 27001, z uwagi na swoją złożoną naturę wymaga: czasu, odpowiedniego planowania, dostępu do wiedzy doświadczonych ekspertów oraz nakładów finansowych.

Aby sprostać tym kompleksowym wymaganiom, zaoszczędzić Państwa cenny czas bez potrzeby rezygnacji z innych priorytetów biznesowych, wychodzimy z propozycja wsparcia biznesowego w zakresie:

  • przeprowadzenia audytu wstępnego pod kątem zgodności ze standardem TISAX lub normą ISO 27001, który kończy się raportem omawiającym zidentyfikowane niezgodności
  • profesjonalnego doradztwa w zakresie prac nad obszarami do poprawy
  • wsparcia w budowie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
  • przygotowania Państwa firmy do niezależnego audytu certyfikującego TISAX lub ISO 27001

Rekomendowane przez nas usługi są wykonywane przez ekspertów, posiadających licencje zawodowe Audytorów Wiodących norm ISO oraz mających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania dla branży motoryzacyjnej i innych.

Prześlij zapytanie ofertoweFormularz kontaktowy

Rozwój dostawców Stellantis-FCA

Jeżeli planują Państwo rozpocząć współpracę z tym klientem i chcą uniknąć początkowych trudności wynikających z niezrozumienia zasad współpracy oraz wymagań specyficznych proponujemy następujące usługi:

Przygotowanie zakład do zaawansowanego planowania jakości PPQ i Audytu Procesu w oparciu Mass Production Audit w ramach stałej współpracy z klientami Stellantis-FCA.

Prześlij zapytanie ofertowe!Formularz kontaktowy

Rozwój dostawców VW, BMW, Daimler

Profesjonalny i rzetelny audyt procesu zgodnie z VDA 6.3 przeprowadzany przez certyfikowanych audytorów VDA. Wynik audytu opiera się na raporcie ze zidentyfikowanymi potencjalnymi obszarami do poprawy.

Dodatkowo dla klienta VW zajmujemy się audytowaniem Formel Q Capability Appendix.

Świadczone usługi oszczędzają cenny czas dla naszych klientów, a także pieniądze, które wynikają z braku konieczności posiadania własnych specjalistów.

Prześlij zapytanie ofertoweFormularz kontaktowy

Doradztwo w zakresie ISO 9001:2015 i IATF 16949 :2016

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie konsultacji dot. IATF 16949. Kluczowe dla wymagań IATF 16949:2016 jest dostosowanie jej struktury do ISO 9001: 2015. Co za tym idzie zwiększenie znaczenia procesu podejmowania decyzji w oparciu o analizę ryzyka mając na uwadze kontekst organizacji ( otoczenie w jakim działa firma) i rolę najwyższego kierownictwa w jego ocenie oraz przywództwa.

Świadczone usługi są wykonywane przez specjalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów w zakładach dla branży motoryzacyjnej.

Przeprowadzamy też audity systemu zgodnie z ISO 9001, IATF16949 oraz CSR’y.

Prześlij zapytanie ofertowe!Formularz kontaktowy

Konsultacje i doradztwo w zakresie analizy ryzyka FMEA

W dobie pędzących zmian wyrobów i procesów technologicznych, a zarazem rosnących kosztów ich wytwarzania jak i utrzymywania świadomości organizacji w zakresie przeprowadzania analizy ryzyka, FMEA może stać się kluczowe.

Długo wyczekiwany podręcznik FMEA wydany przez komitet motoryzacyjny AIAG & VDA może stanowić początek pracy nad redukcja kosztów i strat w procesach a także problemów zwiazanych z wyrobem które te koszty mogą potęgować.
Nasi konsultanci pomogą Państwu zrozumieć idee FMEA jak i wprowadzić ten proces w organizacji.

Prześlij zapytanie ofertoweFormularz kontaktowy

Zarządzanie reklamacjami klienta (0-km, gwarancja) oraz wewnętrznymi

Doradzamy w zakresie oceny ryzyka i strategii rozwiązywania reklamacji klienta (0-km, gwarancja) oraz wewnętrznych z zastosowaniem identyfikacji potencjalnych przyczyn problemu wraz z analizą przyczyn źródłowych (metodologia 8D lub Kaizen).

Oceniamy ryzyko i opracowujemy strategie negocjacji odpowiedzialności (w tym wizyty u klientów).

Zarządzamy zespołami rozwiązywania problemów wraz z komunikacją w łańcuchu dostaw. Nasze wsparcie gwarantuje efektywne rozwiązanie problemu i zdefiniowanie działań korygujących (PCA).

Prześlij zapytanie ofertowe!Formularz kontaktowy

Wdrożenie oraz warsztaty audytów wielopoziomowych

Layered Process Audit

Wdrożenie Audytów Wielopoziomowych (LPA) jest wymagane między innymi przez klientów branży motoryzacyjnej. Jednakże dodatkowo dają możliwość organizacji weryfikacji poprawnego funkcjonowania procesów produkcyjnych, dzięki czemu mogą oni uniknąć oficjalnych zgłoszeń.

Naszym klientom pomagamy w skutecznym wdrożeniu Audytów Wielopoziomowych personalizując zakres odnoszący się do specyfiki produkcji.

Dodatkowo przeprowadzamy warsztaty bezpośrednio na linii produkcyjnych pod okiem wieloletniego praktyka związanego z branżą motoryzacyjną od kilkunastu lat.

Prześlij zapytanie ofertoweFormularz kontaktowy

Audyty specjalne

CQI-9 – Ocena Systemu Obróbki Cieplnej oraz CQI-15  – Ocena Systemu Spawania

Dla naszych klientów przeprowadzamy audyty procesów specjalnych CQI-9 oraz CQI-15 w oparciu o najnowsze rewizje dokumentów.

Audyty przeprowadzane są bezpośrednio w obszarze produkcyjnym samodzielnie lub z zespołem klienta, w celu nabycia odpowiednich umiejętności audytowania.

Prześlij zapytanie ofertowe!Formularz kontaktowy