Dlaczego znajomość i zrozumienie specyficznych wymagań klienta FORD jest tak istotna

Ford Motor Company, podobnie jak prawie wszyscy OEM określił własne, specyficzne, zindywidualizowane wymagania dla Dostawców w branży Automotive. Co je wyróżnia? Dlaczego w celu ich zrozumienia i prawidłowego wdrożenia powinieneś uczestniczyć właśnie w tym szkoleniu?

Odpowiedzi jest kilka i co ważne, każda z nich jest prawidłowa. Wymagania Klienta Ford Motor Company są jednymi z najszerszych, najbardziej rozległych w branży Automotive – tak, właśnie o wymaganiach FoMoCo mowa!

Ford swoimi specyficznymi wymaganiami reguluje każdą z faz produkcji – od fazy rozwoju projektu, poprzez produkcję seryjną, na obsłudze kwestii serwisowych skończywszy.

Swoimi wymaganiami Ford obejmuje nie tylko kwestie jakościowe, ale również programowe, logistyczne, czy też inżynieryjne. Dodatkowo spełnienie większości z określonych przez Forda wymagań, determinuje od Dostawców prawidłowe ich raportowanie, bądź też archiwizowanie.

Jakby tego było mało, mnogość aplikacji na Portalu Klienta, koniecznych do zapewnienia prawidłowej jego obsługi jest znaczna, a ich poznanie zdecydowanie ułatwi Twoja obecność na naszym szkoleniu.

Czy to koniec tego, co powinieneś wiedzieć? Zdecydowanie nie! To jak jesteśmy oceniani przez Forda, to jakie niesie to za sobą konsekwencje (zarówno te pozytywne, jak i negatywne), to jak musimy udowadniać Fordowi spełnienie stawianych przed Dostawcami wymagań, to kiedy możemy zostać Dostawcą posiadającym Q1 Quality Award, to jak możemy stracić Q1, to co należy zrobić, aby utrzymać status dostawcy posiadającego Q1, to jak zatwierdzić wyrób (uwaga -> wyrób zatwierdzamy „fazowo”) do produkcji seryjnej w fabrykach Klienta – tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiesz się podczas naszego szkolenia.

 

Jeżeli zastanawiałeś się, czy warto uczestniczyć w szkoleniu – mamy nadzieję, że Twoje wątpliwości zostały rozwiane, a odpowiedź może być tylko jedna – WARTO!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.automotivequal.pl/wp-content/uploads/2018/01/art4.jpg);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}